Klocki Cubika Tower LD-12 (15009)
Zdjęcia 3 |
Cubika Tower LD-12 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cubika 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cubika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cubika Tower LD-12
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cubika Cubika, Drewniana wieża LD-12 | 20 zł |
Cubika Wieżyczka Cubika | 29 zł |
Cubika, klocki drewniane, Kolorowa Wieża Wieżyczka | 36 zł |
Drewniany wieża | 21 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →