Soundbar Creative Sound Blaster Katana V2X
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Creative Sound Blaster Katana V2X |
|
Wyjście słuchawkowe SXFI. Wejście audio o wysokiej rozdzielczości 24-bity, 96 kHz – USB-C.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Sound Blaster Katana V2X
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CREATIVE Sound Blaster Katana V2X soundbar z subwooferem Bluetooth 51MF840 | 1 523 zł |
Creative Sound Blaster Katana V2X - 2.1 | 1 135 zł |
Creative Labs Sound Blaster Katana V2X UGCRLS000001001 | 1 485 zł |
Creative SB Katana V2X GL-M-CRE-196 | 1 299 zł |
Soundbar komputerowy CREATIVE Sound Blaster Katana V2X | 1 450 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →