Soundbar Creative Sound BlasterX Katana
Wideo 18Zdjęcia 6 |
Creative Sound BlasterX Katana |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creative 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creative.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Sound BlasterX Katana
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Creative Sound Blasterx Katana 21 System Dźwiękowy 51MF8245AA000 | 1 334 zł |
Creative Labs SB X Katana soundbar gaming UGCRLS000001000 | 1 157 zł |
Creative SoundBlaster X Katana HF-HC-CRE-001 | 1 099 zł |
Soundbar komputerowy CREATIVE Sound BlasterX Katana | 1 104 zł |
Soundbar komputerowy CREATIVE Sound BlasterX Katana | 1 104 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości soundbaru Creative Sound BlasterX Katana:
- Złącze wejściowe Mini-Jack
- Wyjście słuchawkowe
PolecamyPorównaj w tabeli →