Głośnik przenośny Creative MUVO Go
Wideo 21Zdjęcia 20 |
Creative MUVO Go |
|
Bezpieczny, praktyczny i wysokiej jakości przenośny bezprzewodowy system głośników średniej mocy z wbudowaną baterią i dużą autonomią. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania i przemyślanym projektem. Jest to jeden z najbardziej zrównoważonych wodoodpornych głośników Bluetooth w swoim rodzaju. Wykonany z odpornego na uderzenia tworzywa ABS, jego wszechstronna konstrukcja zewnętrzna ułatwia noszenie go w każdej torbie lub plecaku.
Dostępny w trzech dyskretnych wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej i zielonej. Producent pozycjonuje się jako produkt ze średniej kategorii cenowej w 2023 roku, skierowany do szerokiego grona użytkowników preferujących markowe gadżety wysokiej jakości. Ma niewielką wagę i umiarkowane gabaryty. Przenośny system głośników Creative MUVO Go jest wyposażony w energooszczędny wzmacniacz cyfrowy, dwa aktywne promienniki dynamiczne (2x10 W) i dwa rezonatory pasywne, które wzmacniają składową niskich częstotliwości widma dźwięku.
Taka wiązka zapewnia reprodukcję szerokiego pasma częstotliwości, pozwalając w pełni zagrać kompozycje wszystkich gatunków i kierunków muzycznych. Rozwinięta moc wystarcza do zaprojektowania akustycznego pomieszczenia do 25 m² lub małej otwartej przestrzeni. Technologia TWS pozwala na stworzenie pełnoprawnej pary stereo z dwóch głośników. Pojemna bateria zapewnia do 18 godzin dźwięku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creative 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creative.
Kup Creative MUVO Go
Wszystkie ceny 39 →Creative 51Mf8405Aa000 51MF8405AA000 Głośnik Czarny 24 x 69 x 25 cm 570 g | 268 zł |
Creative MUVO Go | 210 zł |
Creative Labs Głośnik bezprzewodowy Muvo Go niebieski UGCRLB000020201 | 317 zł |
Głośniki przenośne Creative Muvo Go Zielony GL-M-CRE-195 | 289 zł |
Głośnik mobilny CREATIVE Muvo Go Czarny | 300 zł |