Портативна колонка Creative MUVO Go
Відео 21Фото 20 |
Creative MUVO Go |
|
Захищена, практична та якісно звучить портативна бездротова акустична система середньої потужності з вбудованим акумулятором та гарною автономністю. Відрізняється якісним виконанням та продуманою конструкцією. Є однією з найбільш збалансованих водонепроникних bluetooth-колонок такої потужності. Універсальний зовнішній дизайн корпусу, виконаного з удароміцного ABS-пластику, дозволяє легко переносити її в будь-якій сумці або рюкзаку.
Пропонується у трьох варіантах непомітних колірних рішень: чорному, синьому та зеленому. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на широке коло користувачів, які віддають перевагу якісним брендовим гаджетам. Має невелику вагу та помірні габаритні розміри. Портативна акустична система Creative MUVO Go обладнана енергоефективним цифровим підсилювачем, двома активними динамічними випромінювачами (2х10 Вт) та двома пасивними резонаторами, що підсилюють низькочастотну складову звукового спектру.
Така зв'язка забезпечує відтворення широкого частотного діапазону, що дозволяє повноцінно програвати композиції всіх музичних жанрів та напрямків. Потужності, що розвивається, вистачить для акустичного оформлення приміщення площею до 25 м² або невеликого відкритого майданчика. Технологія TWS дозволяє створити із двох колонок повноцінну стереопару. Місткий акумулятор забезпечує до 18 годин звучання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creative 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creative.
Купити Creative MUVO Go
Усі ціни 40 →Creative 51Mf8405Aa000 51MF8405AA000 Głośnik Czarny 24 x 69 x 25 cm 570 g | 268 zł |
Creative MUVO Go | 288 zł |
Creative Labs Głośnik bezprzewodowy Muvo Go niebieski UGCRLB000020201 | 317 zł |
Głośnik mobilny CREATIVE Muvo Go Czarny | 350 zł |
Głośniki przenośne Creative Muvo Go Zielony GL-M-CRE-195 | 289 zł |