Głośnik przenośny Technaxx SoundBlaster BT-X56
Zdjęcia 9 |
Technaxx SoundBlaster BT-X56 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Technaxx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Technaxx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Technaxx SoundBlaster BT-X56
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MusicMan Sound Blaster BT-X56 Bluetooth V42 głośnik stereo dźwięk funkcja | 212 zł |
Technaxx Deutschland GmbH & Co. KG Głośnik bezprzewodowy 2x7W Bluetooth LE | 209 zł |
Głośnik Bezprzewodowy 2X7W Led Technaxx Bluetooth, Mikrofon, Do 10M (Czarn | 212 zł |
Portable Speaker Technaxx SoundBlaster BT-X56 | 253 zł |
Głośnik bezprzewodowy 2x7W Bluetooth LED RGB wodoodporność IP X6 | 223 zł |
Technaxx SoundBlaster (BT-X56), black | 312 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →