Myszka
Cougar Surpassion RX
Wideo 7Zdjęcia 18 |
Cougar Surpassion RX |
|
Wyświetlacz na spodzie myszy do łatwego dostosowywania (DPI, szybkość odpytywania, poziom szczegółowości...)
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cougar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cougar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cougar Surpassion RX
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cougar Surpassion RX mysz gamingowa 7200 dpi bezprzewodowa czarna SURPASSI | 402 zł |
Cougar Surpassion RX Czarny | 259 zł |
Mysz Cougar Surpassion RX (3MSRFWOB.0001) | 259 zł |
[From Japan] COUGAR SURPASSION RX Gaming Mouse Wireless DPI Adjustable LED | 452 zł |
Cougar Surpassion RX Czarny | 259 zł |
Cougar Ratónsurpassion Rx Wireless Mouse Czarny 3MSRFWOB.0001 | 277 zł |
[From Japan] COUGAR SURPASSION RX Wireless Gaming Mouse CGR-SURPASSION RX | 516 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →