Wózek Coto Baby Rosalio
Zdjęcia 12 |
Coto Baby Rosalio
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:42 cm
Waga po złożeniu:6 kg
Maksymalne obciążenie: 15 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Coto Baby Rosalio
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coto Baby, Rosalio, Wózek spacerowy, Butterfly 40 | 525 zł |
Coto Baby, Rosalio, Wózek spacerowy, Geometric 39 | 525 zł |
Coto Baby, Rosalio, Wózek spacerowy, Stars 38 | 525 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →