Візочок Coto Baby Rosalio
Фото 12 |
Coto Baby Rosalio
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:42 см
Вага в зборі:6 кг
Максимальне навантаження: 15 кг
Всі характеристики
Купити Coto Baby Rosalio
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coto Baby, Rosalio, Wózek spacerowy, Butterfly 40 | 525 zł |
Coto Baby, Rosalio, Wózek spacerowy, Geometric 39 | 525 zł |
Coto Baby, Rosalio, Wózek spacerowy, Stars 38 | 525 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →