Wózek Cosatto Woosh 3
Zdjęcia 16 |
Cosatto Woosh 3
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:50 cm
Waga po złożeniu:7.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Cosatto Woosh 3
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy dla Dzieci od Narodzin do 25 kg Ładny Flam | 1 244 zł |
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy Z Akcesoriami Charcoal Mr Fox | 719 zł |
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy z Śpiworek dla Dzieci od Narodzin do 25 kg | 1 155 zł |
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy dla Dzieci od Narodzin do 25 kg Lunaria CT | 1 464 zł |
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy dla Dzieci od Narodzin do 25 kg D jest dla | 1 470 zł |
Cosatto Woosh 3 Lekki wózek dziecięcy od urodzenia do 25 kg łatwy do złoże | 1 842 zł |
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy Z Akcesoriami Pretty Flamingo | 719 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →