Візочок Cosatto Woosh 3
Фото 16 |
Cosatto Woosh 3
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:50 см
Вага в зборі:7.9 кг
Всі характеристики
Купити Cosatto Woosh 3
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy dla Dzieci od Narodzin do 25 kg Ładny Flam | 1 244 zł |
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy Z Akcesoriami Charcoal Mr Fox | 719 zł |
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy z Śpiworek dla Dzieci od Narodzin do 25 kg | 1 155 zł |
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy dla Dzieci od Narodzin do 25 kg Lunaria CT | 1 467 zł |
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy dla Dzieci od Narodzin do 25 kg D jest dla | 1 470 zł |
Cosatto Woosh 3 Lekki wózek dziecięcy od urodzenia do 25 kg łatwy do złoże | 1 841 zł |
Cosatto Woosh 3 Wózek Spacerowy Z Akcesoriami Pretty Flamingo | 719 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →