Wentylator Corsair ML120 LED ELITE White/Red (CO-9050126-WW)
Zdjęcia 15 |
Corsair ML120 LED ELITE White/Red
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ML120 LED ELITE White/Red
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair ML120 LED ELITE White/Red
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator Corsair ML120 LED Elite Red (CO-9050126-WW) | 155 zł |
Corsair ML120 LED Elite 120mm Biało-czerwony | 99 zł |
Corsair ML120 LED Elite Red | 109 zł |
Wentylator Corsair ML120 LED Elite Red (CO-9050126-WW) | 218 zł |
Wentylator Corsair ML120 LED Elite Red (CO-9050126-WW) | 289 zł |
Modyfikacje Corsair ML120 LED ELITE White/Red
Ceny na Corsair ML120 LED ELITE White/Red |
---|---|---|---|---|
Corsair ML120 LED ELITE Black/White | od 114 zł | 2 oferty | ||
Corsair ML120 LED ELITE White/Red | od 99 zł | 6 oferty | ||
Corsair ML120 LED ELITE Black/Red | od 99 zł | 3 oferty | ||
Corsair ML120 LED ELITE White/Blue | od 110 zł | 2 oferty | ||
Corsair ML120 LED ELITE Black/Blue | od 98 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →