Opona letnia Continental CrossContact RX 255/45 R20 105H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Continental CrossContact RX 255/45 R20 105H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental CrossContact RX 255/45 R20 105H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental CrossContact RX (255/45 R20 105H) 03594820000 | 878 zł |
Continental CrossContact RX ( 255/45 R20 105H XL ContiSilent, EVc ) 035948 | 851 zł |
Continental CrossContact RX ( 255/45 R20 105H XL ContiSilent, EVc ) | 887 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →