Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS860S 245/40 R19 98S
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS860S 245/40 R19 98S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Continental ContiWinterContact TS860S 245/40 R19 98S
Ceny na Continental ContiWinterContact TS860S 245/40 R19 98S |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS860S 245/40 R19 98V | od 1 234 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiWinterContact TS860S 245/40 R19 98V Run Flat | od 1 287 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiWinterContact TS860S 245/40 R19 101V | od 1 315 zł | 5 oferty |