Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS830P 295/35 R19 107V
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS830P 295/35 R19 107V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiWinterContact TS830P 295/35 R19 107V
Ceny na Continental ContiWinterContact TS830P 295/35 R19 107V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS830P 295/35 R19 100V | od 1 164 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiWinterContact TS830P 295/35 R19 104W | od 1 050 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiWinterContact TS830P 295/35 R19 104W Audi RS | od 1 086 zł | 1 oferta |