Opona motocyklowa Continental ContiTour 140/90 -15 70H
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Continental ContiTour 140/90 -15 70H 80/90 B 21 " 48 H 100/90 B 19 " 57 H 120/70 B 21 " 68 V 130/60 B 19 " 61 H 130/60 B 21 " 63 H 130/70 B 18 " 63 H 130/80 B 17 " 65 H 130/90 B 15 " 66 P 130/90 B 16 " 73 H 130/90 B 16 " 74 H 140/90 B 15 " 70 H 150/80 B 16 " 77 H 150/90 B 15 " 80 H 160/70 B 17 " 79 V 170/80 B 15 " 77 H 180/55 R 18 " 80 H 180/65 B 16 " 81 H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiTour 140/90 -15 70H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiTour ( 140/90-15 TL 70H tylne koło, M/C ) 02402850000 | 647 zł |
Opona Continental 140/90-15 CONTI TOUR 70H - opony motocyklowe 240285 | 579 zł |
Continental ContiTour (140/90 R15 70H) 02402850000 | 647 zł |
Continental ContiTour ( 140/90-15 TL 70H tylne koło, M/C ) | 655 zł |
Continental Contitour 70h Tl Road Tire Czarny 140 / 90 / R15 02402850000 | 660 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiTour 140/90 -15 70H
Ceny na Continental ContiTour 140/90 -15 70H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiTour 80/90 -21 48H | od 408 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTour 100/90 -19 57H | od 613 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTour 120/70 -21 68V | od 829 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTour 130/60 -19 61H | od 779 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTour 130/60 -21 63H | od 675 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTour 130/70 -18 63H | od 674 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTour 130/80 -17 65H | od 726 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTour 130/90 -15 66P | od 469 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTour 130/90 -16 73H | od 757 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTour 130/90 -16 74H | od 754 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTour 140/90 -15 70H | od 579 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTour 150/80 -16 77H | od 769 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiTour 150/90 -15 80H | od 781 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTour 160/70 -17 79V | od 866 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTour 170/80 -15 77H | od 821 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTour 180/55 R18 80H | od 1 040 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiTour 180/65 -16 81H | od 1 014 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →