Opona motocyklowa Continental ContiGO! 150/70 -18 70V
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiGO! 150/70 -18 70V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiGo! (150/70 R18 70V) 02400420000 | 608 zł |
Continental ContiGo! ( 150/70-18 TL 70V tylne koło, M/C ) | 626 zł |
Opona Continental 150/70-18 CONTI GO 70V - opony motocyklowe 240042 | 597 zł |
Continental Contigo! Tl 70v Rear Road Tire Czarny 150 / 70 / R18 024004200 | 673 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiGO! 150/70 -18 70V
Ceny na Continental ContiGO! 150/70 -18 70V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiGO! 2.5 -16 42J | od 144 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 2.5 -16 42M | od 147 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 2.5 -17 43P | od 184 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiGO! 2.25 -16 38J | od 134 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 2.25 -17 39J | od 144 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 2.75 -16 46M | od 154 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 2.75 -17 47J | od 199 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 2.75 -17 47P | od 401 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 2.75 -18 48P | od 176 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 3 -18 52P | od 319 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 3 -21 51H | od 423 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiGO! 3.25 -19 54H | od 349 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiGO! 4 -18 64H | od 419 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiGO! 80/70 -16 40E | od 288 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 90/80 -17 46S | od 233 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiGO! 90/90 -18 51H | od 416 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiGO! 90/90 -21 54H | od 456 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiGO! 100/80 -16 50P | od 349 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiGO! 100/80 -17 52P | od 339 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 100/90 -17 55P | od 337 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 100/90 -18 56H | od 428 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 100/90 -18 56V | od 495 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiGO! 100/90 -19 57H | od 503 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiGO! 100/90 R18 56V | od 496 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiGO! 100/90 R19 57V | od 558 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiGO! 110/70 -17 54H | od 425 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 110/70 -17 54S | od 354 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 110/80 -17 57H | od 425 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiGO! 110/80 -17 57S | od 519 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 110/80 -18 58V | od 536 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 110/90 -18 61H | od 495 zł | 9 oferty | ||
Continental ContiGO! 120/80 -16 60P | od 457 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 120/80 -16 60V | od 469 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiGO! 120/90 -18 65V | od 623 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiGO! 120/90 R18 65H | od 498 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiGO! 120/90 R18 65V | od 594 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiGO! 130/70 -17 62H | od 445 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiGO! 130/70 -18 63H | od 495 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiGO! 130/80 -17 65H | od 535 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiGO! 130/80 -18 66V | od 635 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 130/80 R17 65H | od 466 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiGO! 130/90 -16 67H | od 591 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 130/90 -16 67V | od 610 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 130/90 -17 68H | od 511 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiGO! 130/90 -17 68V | od 553 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiGO! 140/70 -17 66S | od 587 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiGO! 140/80 -17 69V | od 678 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiGO! 150/70 -18 70V | od 597 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →