Opona letnia Continental ContiCrossContact UHP 295/40 R20 110Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact UHP 295/40 R20 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact UHP 295/40 R20 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental CrossContact UHP (295/40 R20 110Y) 03548780000 | 1 186 zł |
Continental CrossContact UHP ( 295/40 R20 110Y XL RO1 ) | 1 186 zł |
Opona Continental 295/40R20 CrossContact UHP 110Y XL RO1 - opony terenowe | 1 277 zł |
Continental CrossContact UHP ( 295/40 R20 110Y XL RO1 ) 03548780000 | 1 172 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →