Toster Concept TE-2050
Zdjęcia 8 |
Concept TE-2050 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept TE-2050
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONCEPT Hausgeräte te2050 toster ze stali nierdzewnej 950 W 6 poziomów opi | 140 zł |
CONCEPT Toster CONCEPT TE2050 Srebrny | 150 zł |
Concept Toster TE2050 inox SINFONIA HKCOETO00TE2050 | 186 zł |
Toster CONCEPT Sinfonia TE2050 | 146 zł |
Concept Toster TE2050 inox SINFONIA 67930 | 194 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Concept TE-2050
Ceny na Concept TE-2050 |
---|---|---|---|---|
Concept TE-2051 | od 150 zł | 8 oferty | ||
Concept TE-2052 | od 146 zł | 9 oferty | ||
Concept TE-2050 | od 140 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →