Toster Concept TE-2052
Zdjęcia 7 |
Concept TE-2052 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept TE-2052
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Concept TE2052 toster ze stali nierdzewnej z szeroką szczeliną 36 mm 2 kom | 153 zł |
CONCEPT Toster CONCEPT TE2052 BLACK Czarno-srebrny | 145 zł |
Concept Toster TE2052 inox czarny HKCOETO00TE2052 | 173 zł |
Toster CONCEPT TE2052 Czarny | 146 zł |
Concept Toster TE2052 inox czarny 67932 | 181 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Concept TE-2052
Ceny na Concept TE-2052 |
---|---|---|---|---|
Concept TE-2051 | od 167 zł | 8 oferty | ||
Concept TE-2052 | od 142 zł | 11 oferty | ||
Concept TE-2050 | od 140 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →