Czajnik elektryczny Concept RK2320 biały
Zdjęcia 4 |
Concept RK2320 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept RK2320 biały
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONCEPT Hausgeräte rk2321 czajnik elektryczny z tworzywa sztucznego wyjmow | 134 zł |
Czajnik CONCEPT RK-2320 Czarny | 129 zł |
Czajnik CONCEPT RK-2320 Biały | 129 zł |
Czajnik Concept RK2320 Biały | 129 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Concept RK2320
Ceny na Concept RK2320 |
---|---|---|---|---|
Concept RK2320 biały | od 120 zł | 13 oferty | ||
Concept RK2321 czarny | od 120 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →