Klocki COBI M26 Pershing T26E3 2564
Zdjęcia 8 |
COBI M26 Pershing T26E3 2564 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog COBI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele COBI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup COBI M26 Pershing T26E3 2564
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
COBI 2564 M26 PERSHING T26E3 Historical Collection World War II 904 Klocki | 222 zł |
Cobi COBI 2564 Historical Collection WWII Czołg M26 Pershing (T26E3) 904 k | 241 zł |
COBI 2564 Historical Collection WWII Czołg M26 Pershing (T26E3) 904 klocki | 241 zł |
COBI, Czołg M26 Pershing T26E3, 2564 | 240 zł |
COBI, Czołg M26 Pershing T26E3, 2564 | 222 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości klocków COBI M26 Pershing T26E3 2564:
- Skala: 1:28
PolecamyPorównaj w tabeli →