Klocki COBI Battleship Gneisenau 4835
Zdjęcia 3 |
COBI Battleship Gneisenau 4835 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog COBI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele COBI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup COBI Battleship Gneisenau 4835
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cobi HC WWII Okręt wojenny Gneisenau | 994 zł |
HC WWII Okręt wojenny Gneisenau | 994 zł |
COBI, Historical Collection Battleship Gneisenau, 4835 | 663 zł |
Klocki Historical Collection Battleship Gneisenau | 662 zł |
Klocki Historical Collection WWII Okręt wojenny Gneisenau | 796 zł |
COBI, Historical Collection Battleship Gneisenau, 4835 | 631 zł |
HC WWII Okręt wojenny Gneisenau | 982 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości klocków COBI Battleship Gneisenau 4835:
- Skala: 1: 300
PolecamyPorównaj w tabeli →