Klocki COBI RMS Titanic 1:450 1929
Zdjęcia 3 |
COBI RMS Titanic 1:450 1929 2021 rokruchome |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog COBI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele COBI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup COBI RMS Titanic 1:450 1929
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cobi Historical Collection R.M.S. Titanic 1929 | 161 zł |
Klocki plastikowe COBI Historical Collection RMS Titanic COBI-1929 | 210 zł |
Cobi R.M.S. Titanic 1:450. Historical Collection | 200 zł |
Klocki plastikowe COBI Historical Collection RMS Titanic COBI-1929 | 210 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości klocków COBI RMS Titanic 1:450 1929:
- Skala: 1: 450
PolecamyPorównaj w tabeli →