Stylizator Clatronic HC 3660
Clatronic HC 3660 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic HC 3660
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic HC 3660 prostownica do włosów płytki ceramiczne funkcja jonizacj | 46 zł |
Clatronic HC 3660 AGDM-PRO-CRC-001 | 54 zł |
Prostownica CLATRONIC HC 3660 | 50 zł |
Prostownica do włosów CLATRONIC HC 3660 | 45 zł |
Prostownica CLATRONIC HC 3660 | 50 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →