Gofrownica Clatronic HA 3494
Clatronic HA 3494 |
|
Wierny pomocnik kuchenny w przygotowaniu chrupiących gofrów jest wyposażony w okrągłą powierzchnię smażenia o średnicy 18 cm.Talerz z powłoką nieprzywierającą można zdemontować, co ułatwia czyszczenie ich z brudu pod koniec procedury gotowania. Model wyróżnia się wyposażeniem w termostat do płynnej regulacji temperatury nagrzewania płyt. Znajduje się na powierzchni pokrywy Clatronic HA 3494, a po lewej i prawej stronie mechanicznego „skrętu” znajdują się odpowiednio wskaźniki zasilania i ogrzewania.
Maksymalna moc elektryczna pobierana przez urządzenie podczas pracy wynosi 1200 W. Dzięki temu wskaźnikowi gotowanie gofrów zajmuje minimum czasu (około 3-4 minut na upieczenie jednego produktu). Dwie części gofrownicy idealnie do siebie pasują, a model posiada wygodny, izolowany termicznie uchwyt do otwierania pokrywy. Instrukcja urządzenia opisuje zarówno punkty techniczne związane z jego działaniem, jak i przepisy na przyrządzanie gofrów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Kup Clatronic HA 3494
Wszystkie ceny 11 →Clatronic HA 3494 1 waffles 1200 W Grey HA3494 | 100 zł |
Clatronic HA 3494 - waffle cone maker | 136 zł |
Waflownica CLATRONIC HA 3494 | 110 zł |
Clatronic HA 3494 AGDM-TOS-CRC-013 | 110 zł |
Waflownica CLATRONIC HA 3494 | 110 zł |
- Stożek na rogi