Żelazko z generatorem pary Clatronic DBS 3749
Zdjęcia 5 |
Clatronic DBS 3749 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic DBS 3749
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Stacja parowa z żelazkiem parowym 35 bar z podeszwą Superglide i | 262 zł |
Stacja pary CLATRONIC DBS 3749 | 333 zł |
Żelazko ze stacją parową Clatronic DBS 3749 (czarna) | 209 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →