Nóż turystyczny Civivi Ki-V (C2108B)
Wideo 16Zdjęcia 20 |
Civivi Ki-V |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Civivi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Civivi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Civivi Ki-V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Civivi Nóż Ki-V Slip-Joint C2108B 9Cr18MoV Noże kieszonkowe ze stali nierd | 261 zł |
Nóż Składany Civivi Ki-V C2108A Natural | 238 zł |
Nóż składany CIVIVI Ki-V Natural G10, Gray Stonewashed by Ostap Hel (C2108 | 238 zł |
Nóż składany Civivi Ki-V C2108A natural | 239 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →