Nóż turystyczny Civivi Altus C20076-1 (C20076-1)
Wideo 12Zdjęcia 21 |
Civivi Altus C20076-1 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Civivi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Civivi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Civivi Altus C20076-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż CIVIVI Altus Black G10, Silver Bead Blasted (C20076-1) | 378 zł |
Nóż składany CIVIVI Altus Black G10, Silver Bead Blasted (C20076-1) | 378 zł |
Nóż CIVIVI Altus Black G10, Silver Bead Blasted (C20076-1) | 359 zł |
Nóż składany Civivi Altus C20076-1 black | 379 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →