Telefon VoIP Cisco 8851
Cisco 8851
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 8851
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco 8851
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cisco IP 8851 telefon CP-8851-K9= | 1 097 zł |
Telefon Cisco IP 8851 | 1 792 zł |
Telefon IP CISCO 8851 Telefon VoIP - 5 linii - Kolorowy ekran LCD - Funkcj | 1 238 zł |
CP-8851-3PCC-K9 - Multiplatform SIP, Kolorowy wyświetlacz, 1x 1GE Switch, | 935 zł |
Cisco Ip Phone 8851 Voip Telephone Posrebrzany 3149379 | 988 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →