IP-телефон Cisco 8851
Cisco 8851
Всі характеристики
Характеристики 8851
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco 8851
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cisco IP Ph 8851 f 3rd Party Call Ctrl CP-8851-3PCC-K9= | 3 288 zł |
Telefon Cisco IP 8851 | 1 792 zł |
Telefon IP CISCO 8851 Telefon VoIP - 5 linii - Kolorowy ekran LCD - Funkcj | 1 243 zł |
CP-8851-3PCC-K9 - Multiplatform SIP, Kolorowy wyświetlacz, 1x 1GE Switch, | 935 zł |
Cisco Ip Phone 8851 Voip Telephone Posrebrzany 3149379 | 988 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →