Okap Ciarko Su Frame 90 WH biały (CDS9002B)
Zdjęcia 6 |
Ciarko Su Frame 90 WH biały biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ciarko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ciarko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ciarko Su Frame 90 WH biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
**WYSYŁKA 24H/48H** Okap sufitowy CIARKO DESIGN SU FRAME 90x60 white | 750 | 5 490 zł |
Okap sufitowy CIARKO Design Su Frame 90 Biały CDS9002B + SMEG Czajnik KLF0 | 5 490 zł |
Okap sufitowy CIARKO Su Frame 90 Biały + prezent Oczyszczacz powietrza VP- | 5 490 zł |
Okap sufitowy CIARKO Design Su Frame 90 Biały CDS9002B + SMEG Czajnik KLF0 | 5 490 zł |
Modyfikacje Ciarko Su Frame 90 WH
Ceny na Ciarko Su Frame 90 WH |
---|---|---|---|---|
Ciarko Su Frame 90 WH biały | od 5 490 zł | 4 oferty | ||
Ciarko Su Frame 90 BK czarny | od 5 490 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →