Obudowa Chieftec MESH CM-01B czarny
Chieftec MESH CM-01B czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:3 szt.
Zewnętrzne wnęki 3,5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Chieftec MESH CM-01B czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec CM-25B-OP OB-CHI-468 | 332 zł |
Obudowa Chieftec CM-01B-U3-OP (CM-01B-U3-OP) | 321 zł |
Chieftec CM-01B-U3-OP USB3.0 Midi Tower bez zasilacza | 331 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →