Łóżeczko Chicco Next2Me Pop Up
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Chicco Next2Me Pop Up |
|
Torebka do przechowywania. Dwa kąty nachylenia.
Maksymalne obciążenie: 9 KG
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chicco Next2Me Pop Up
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chicco Łóżeczko Next2Me Pop-Up Grey Mist | 1 179 zł |
Chicco, Co-Sleeping, Next2me, Pop-Up, łóżeczko, Grey Mist | 1 011 zł |
Chicco Łóżeczko Next2Me Pop-Up Atmosphere | 1 179 zł |
Chicco, Co-Sleeping, Next2me, Pop-Up, łóżeczko, Atmosphere | 1 011 zł |
Chicco, Co-Sleeping, Next2me, Pop-Up, łóżeczko, Orchid | 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →