Agregat prądotwórczy CHAMPION 92001i-DF-EU
Wideo 1Zdjęcia 29 |
CHAMPION 92001i-DF-EU |
|
Moc rozruchowa 2500 W. W zestawie adapter USB do zapalniczki samochodowej
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CHAMPION 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CHAMPION.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CHAMPION 92001i-DF-EU
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Champion EU 2200 Watt LPG Dual Fuel Suitcase Inverter Generator ''The Migh | 5 299 zł |
Agregat prądotwórczy CHAMPION 92001I-DF-EU | 5 299 zł |
Agregat prądotwórczy CHAMPION 92001I-DF-EU | 4 359 zł |
Agregat Champion 92001I-DF-EU 2200 W 1-fazowy | 4 940 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy inwerterowy Champion Dual Fuel Mighty Ato | 5 034 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →