Miska i kompakt WC Cersanit Larga Square Clean On S701-473
Zdjęcia 3 |
Cersanit Larga Square Clean On S701-473 |
|
10 lat gwarancji producenta na ceramikę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Larga Square Clean On S701-473
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit Larga Square Cleanon z deską wolnoopada | 1 099 zł |
Zestaw Miska Wc Z Deską Clean On Larga | 1 199 zł |
Miska WC wisząca Larga Square Cersanit | 1 249 zł |
CERSANIT S701-473 LARGA SQUARE MISKA CLEAN ON + DESKA | 1 088 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →