Wanna Cersanit Korat 160x70 cm (S301-121)
Zdjęcia 6 |
Cersanit Korat 160x70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Korat 160x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Korat 160x70 cm prostokątna biały S301 | 879 zł |
WANNA PROSTOKĄTNA 160X70 CERSANIT KORAT S301-121 | 1 129 zł |
CERSANIT S301-121 CERSANIT S301-121 WANNA PROSTOKąTNA KORAT 160X70 CW | 905 zł |
Modyfikacje Cersanit Korat
Ceny na Cersanit Korat |
---|---|---|---|---|
Cersanit Korat 150x70 cm | od 839 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Korat 160x70 cm | od 879 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Korat 170x70 cm | od 889 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Korat 170x75 cm wzmocnienie | od 919 zł | 1 oferta | ||
Cersanit Korat 180x80 cm wzmocnienie | od 929 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →