Miska i kompakt WC Cersanit Etiuda New Clean On K670-002
Zdjęcia 4 |
Cersanit Etiuda New Clean On K670-002 |
|
10 lat gwarancji producenta.
Siedzisko i pokrowiec sprzedawane osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Etiuda New Clean On K670-002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit Etiuda Cleanon bez deski K670-002 | 719 zł |
Miska WC Cersanit Etiuda CleanOn wisząca (K670-002) | 674 zł |
Miska Wc Wisząca Etiuda Bez Deski K670-002 Cersanit | 738 zł |
CERSANIT K670-002 MISKA ZAWIESZANA ETIUDA CLEANON BEZ DESKI BOX | 635 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →