Łopata Cellfast ERGO (40-002) (40-002)
Zdjęcia 3 |
Cellfast ERGO (40-002) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast ERGO (40-002)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Ergo łopata czarny/niebieski 1230 mm 40-002 | 142 zł |
Cellfast Ergo szpadel ostry 1230 mm | 102 zł |
Cellfast Szpadel ostry 40-002 | 95 zł |
Szpadel ostry ERGO 40-002 Cellfast | 107 zł |
Szpadel ostry CELLFAST 40-002, 123 cm | 95 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →