Luneta Celestron UpClose 20-60x60/45
Celestron UpClose 20-60x60/45 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Celestron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Celestron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Celestron UpClose 20-60x60/45
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Celestron Spektiv Teleskop Czarny/Zielony 4318 x 1778 x 2286 cm 52223 | 645 zł |
Luneta obserwacyjna UpClose 20-60x60 (kątowa) | 769 zł |
Celestron Spotting Scope 20-60x60 Mm 45º Telescope Posrebrzany | 542 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →