Luneta K&F CONCEPT 20-60x60 (SB6714)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
K&F CONCEPT 20-60x60 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog K&F CONCEPT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele K&F CONCEPT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup K&F CONCEPT 20-60x60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
K&F Concept Monokular Luneta 60mm ZOOM 20-60x BAK-4 IP56 / KF33.033 AF-A-K | 399 zł |
Luneta Kf 60mm Zoom 20-60x Bak-4 Ip56 / Kf33.033 | 421 zł |
Monokular Luneta K&f 60mm Zoom 20-60x Bak-4 Ip56 / Kf33.033 | 400 zł |
Monokular Luneta K&F ZOOM 60 20-60x 60mm BAK-4 | 399 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →