Luneta Celestron Ultima 80/45
Zdjęcia 9 |
Celestron Ultima 80/45 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Celestron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Celestron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Celestron Ultima 80/45
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Celestron 52250 Ultima 20-60x80mm - Luneta obserwacyjna z refraktorem kąto | 1 189 zł |
Luneta Obserwacyjna Ultima 80 | 1 399 zł |
Celestron Spotting Scope Ultima 80 45º Telescope Zielony | 1 277 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →