Ciągnik jednoosiowy Cedrus GL03 PRO B&S
Cedrus GL03 PRO B&S
Rodzaj silnika:benzynowy
Szerokość uprawy:45 cm
Głębokość uprawy:33 cm
Moc:6.5 l.s., 4800 W
Liczba biegów:1 do przodu / 1 do tyłu
Rodzaj rozruchu:ręczny
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GL03 PRO B&S
|
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cedrus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cedrus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cedrus GL03 PRO B&S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Glebogryzarka CEDRUS GL03PRO 45cm 6,5km BriggsStratton | 3 799 zł |
CEDRUS GL03 PRO-B&S GLEBOGRYZARKA SPALINOWA PRZECIWBIEŻNA KULTYWATOR 6.5KM | 4 999 zł |
CEDRUS GL03 PRO-B&S GLEBOGRYZARKA SPALINOWA Z NAPĘDEM OGRODOWA PRZECIWBIEŻ | 4 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →