Wentylator Cecotec EnergySilence 790 Skyline (05919)
Zdjęcia 8 |
Cecotec EnergySilence 790 Skyline |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec EnergySilence 790 Skyline
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Wentylator kolumnowy EnergySilence 9090 Skyline 76 cm biały 05919 | 142 zł |
Wentylator CECOTEC EnergySilence 790 Skyline | 110 zł |
Wentylator CECOTEC EnergySilence 790 Skyline | Bezpłatny transport | 170 zł |
Cecotec Tower Fan Energysilence 790 Skyline Biały One Size / EU Plug 05919 | 143 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →