Вентилятор Cecotec EnergySilence 790 Skyline (05919)
Фото 8 |
Cecotec EnergySilence 790 Skyline |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec EnergySilence 790 Skyline
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Wentylator kolumnowy EnergySilence 9090 Skyline 76 cm biały 05919 | 142 zł |
Wentylator CECOTEC EnergySilence 790 Skyline | 110 zł |
Cecotec Tower Fan Energysilence 790 Skyline Biały One Size / EU Plug 05919 | 143 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →