Frytkownica beztłuszczowa Cecotec Cecofry Compact Rapid Moon (03083)
Zdjęcia 8 |
Cecotec Cecofry Compact Rapid Moon |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Cecofry Compact Rapid Moon
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frytkownica beztłuszczowa CECOTEC Cecofry Compact Rapid Moon Air Fryer | 290 zł |
Cecotec Cecofry Compact Rapid Moon 900W 1,5l | 222 zł |
Frytkownica beztłuszczowa CECOTEC Cecofry Compact Rapid Moon Air Fryer 308 | 290 zł |
Cecotec Cecofry Compact Rapid Moon 900W 1,5l | 222 zł |
Opcje kolorów
- czarny
- biały
PodobnePorównaj w tabeli →