Zgrzewarka próżniowa Caso GourmetVac 480
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Caso GourmetVac 480 |
|
W zestawie rolka 20x300 cm, 30x300 cm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Caso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Caso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caso GourmetVac 480
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASO GourmetVAC 480 zgrzewarka próżniowa wydłuża trwałość żywności podwójn | 601 zł |
Zgrzewarka próżniowa CASO GERMANY GourmetVAC 480 | 649 zł |
caso CASO ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA 480 1387 | 674 zł |
CASO ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA 480 1387 | 717 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →