Zgrzewarka próżniowa Caso VC 100
Zdjęcia 3 |
Caso VC 100 |
|
Zawiera 10 worków próżniowych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Caso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Caso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caso VC 100
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Caso 1380 VC 100 Zgrzewarka Próżniowa Tworzywo Sztuczne 120 W Srebrny/Czar | 399 zł |
caso CASO ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA VC100 1380 | 445 zł |
Zgrzewarka próżniowa CASO GERMANY VC100 | 399 zł |
Caso Germany VC 100 | 399 zł |
CASO ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA VC100 1380 | 492 zł |
Caso Germany VC 100 | 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →