Zegarek Casio LWS-1000H-2A
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Casio LWS-1000H-2A |
|
Funkcja „time / memory lap”, która umożliwia pomiar całkowitego czasu, czasu okrążenia i jest zapisywana w pamięci zegarka.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio LWS-1000H-2A
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio Damski LWS-1000H (2AVEF) | 239 zł |
Zegarek kwarcowy CASIO LWS-1000H-2AVEF, 10 ATM | 287 zł |
Casio LWS-1000H-2AVEF > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa | 195 zł |
Zegarek Casio LWS-1000H-2AVEF - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INPOST | 287 zł |
Casio LWS-1000H-2AVEF > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa | 195 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio LWS-1000H-2A:
- Pamięć kręgu
PolecamyPorównaj w tabeli →