Zegarek Casio G-Shock GM-5600SG-9ER
Zdjęcia 8 |
Casio G-Shock GM-5600SG-9ER |
|
Zegarek posiada funkcję poświaty – podświetlenie działa jeszcze przez kilka sekund po zwolnieniu przycisku podświetlenie.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GM-5600SG-9ER
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio 3805 GM-5600SG -9ER | 901 zł |
CASIO G-SHOCK G-Steel Premium edycja limitowana GM-5600SG-9ER GM-5600SG -9 | 689 zł |
Zegarek męski CASIO G-SHOCK GM-5600SG-9ER | 944 zł |
Casio GM-5600SG-9ER > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa d | 929 zł |
Zegarek Casio GM-5600SG-9ER G-Shock Specials GM 5600SG 9 | OFICJALNY SKLEP | 790 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →